Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Méréstechnikai mérnök / szakember Feltöltve: 2018. jún. 04. 15:11
Érvényes: 2018. aug. 03.
Régió: Budapest
Feladó: Vibrocomp Kft.
Link: http://www.vibrocomp.com/
Részletek: Cégünk zaj-, és rezgésméréstechnikai csoportjába keresünk fiatal munkatársat terepi és irodai munkákhoz.

Elvárások:
- Környezettudományos vagy műszaki szakirányú végzettség
- Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word; Excell; Power Point; alapfokon AutoCAD)
- B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
- Nyelvtudás előnyt jelent de nem elvárás
- Rugalmasság, kreativitás és megbízhatóság.

Feladatok:
- Csoportvezető által kijelölt mérési helyszínek önálló felkeresése és a szükséges helyszíni vizsgálatok elvégzése (zaj- és rezgésmérések illetve zajvédelmi tervekhez, hatástanulmányokhoz szükséges helyszínelés).
- A helyszíni mérések irodai kiértékelése.

Amit kínálunk:
- Kihívásokkal teli, komoly feladatok
- Biztos, stabil, hosszú távú munkahely fiatalos csapatban
- Kezdeti „betanítási időszak” munkatársak támogatásával
- Környezetvédelmi, akusztikai területen folyamatos, versenyképes és korszerű tudás megszerzése, folyamatos fejlődés lehetősége

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben szívesen dolgoznál egy lendületes és fiatalos csapatban és érzel magadban indíttatást arra, hogy képességeidet és kreativitásodat kamatoztasd a környezetvédelem ezen érdekes területén, jelentkezz fényképes magyar nyelvű önéletrajzoddal a hr@vibrocomp.com címen és felvesszük Veled a kapcsolatot! Cégünkről bővebben: www.vibrocomp.com

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés