Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
ökotúravezető a Hortobágyon Feltöltve: 2018. ápr. 06. 23:52
Érvényes: 2018. jún. 05.
Régió: Észak-Alföld
Feladó: Danyi Zoltán
Link: http://www.hnp.hu/hu/szervezeti-egyseg/turizmus
Részletek: Részletek:
A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság keres ökoturisztikai csoportjának erősítésére terepi szakvezetésben jártas munkatársat hortobágyi munkavégzéssel áprilisi/májusi kezdéssel.

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű foglalkoztatás, 3 hónap próbaidővel

Pozíció: ökotúravezető

Bérezés: A jelölt önéletrajzában térjen ki bérigényére (formátum: bruttó bérigény megadása)

Elvárások:
- természettudományi területen (biológia tanár, biológus, természetvédelmi mérnök, földrajz) szerzett felsőfokú végzettség
- madárvilág ismerete, egyéb zoológiai és botanikai alapismeret (biztos terepi fajismeret)
- terepi madármegfigyelésben, szakvezetésben szerzett gyakorlat
- idegennyelv-tudás (angol, vagy német előny) , min. 1 nyelven jól kommunikáljon (+szakmai nyelv ismerete)
- jó szervezőkészség, határozottság, kreativitás
- B-kategóriás jogosítvány
- önálló munkavégzés képessége
- szakvezetésben való jártasság, oktató-bemutató szemléletben gondolkodás
- rugalmas időbeosztás elfogadása (munkaidőketeres alkalmazás)

Előny:
- Hortobágyi Nemzeti Park élővilágának, élőhelyeinek ismerete
- madárgyűrűző vizsga megléte
- temészetvédelmi szervezetnél végzett önkéntes munka
- szemléletformálásban szerzett gyakorlat
- turizmusban szerzett gyakorlat vagy képesítés

Feladatai:
- egyéni és csoportos szakvezetések (gyalogos, kerékpáros, terepjárós) ellátása
- ökoturisztikai programok megtervezése, megszervezése, adminisztrációja, ajánlatok kidolgozása
- tanösvény gondozása, természetvédelmi kezelési feladatok ellátása
- táboroztatásban való közreműködés
- madárgyűrűzési bemutatók tartása (képesítés megléte esetén), szervezése
- fényképes dokumentáció, írásos beszámolók (facebook és honlap bejegyzések) készítése
- együttműködés a környezeti nevelési csoporttal és a turisztikai létesítmények üzemeltetéséért felelős személyekkel
Az ideális jelölt szeret a természetben járni, képes tudását másokkal megosztani, közvetlen és kommunikatív, képes az önálló feladatvégzésre, szeret csapatban dolgozni, elfogadja a hétvégi munkavégzést is.

Munkavégzés helye:
- Hortobágyi Nemzeti Park, Látogatóközpont (Hortobágy)

Felvehető létszámkeret: 1 fő

Szakmai önéletrajzát várja (releváns képesítések igazolására szolgáló dokumentumok másolatával):

Danyi Zoltán osztályvezető
HNPI Oktatási és Turisztikai Osztály

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés